7+

Безстрашні Боягузи

БараБука

Леся ВОРОНИНА. Таємне Товариство Боягузів, або Засіб від переляку № 9: Повість. – Київ: Знання, 2015. – 126 с. Леся ВОРОНИНА. Таємне Товариство Брехунів, або Пастка для синьоморда: Повість. – Київ: Знання, 2015. – 135 с.
Уподобань: 3

Знамениту дилогію Лесі Ворониної про Таємні Товариства Брехунів і Боягузів (першу її частину видала 2006 року «Теза», відтак у 2012 році «Грані-Т» видало дилогію з ілюстраціями Володимира Штанка) 2015 року перевидало «Знання».

Дитячі повісті Лесі Ворониної дуже київські. Тільки в Києві, великому українському мегаполісі, можуть відбутися такі карколомні пригоди! Тільки в Києві хлопця на ім’я Клим приймають у Таємне товариство боягузів, щоб вилікувати від страху, тільки на Київ могли б натрапити іншопланетні синьоморди, і тільки в Києві, повірте, Климова бабуся Соломія може виявитися насправді… але тут БараБука припне язика, бо буде спойлер.

ттб2

Читайте також: Язик до Києва доведе: сучасні дитячі книжки про Київ

У другій, некиївській, частині «Таємне товариство брехунів, або Пастка для синьоморда» Клима вже приймуть у таємне товариство брехунів, йому доведеться податися до Єгипту, де відкопують давні гробниці його супербатьки, і, звісно тільки хлопці зможуть назавжди позбавити світ від небезпечних космічних прибульців.

Дилогія – лауреат «Дитячої Книги року BBC».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар