БібліоFEST «Твоя планета дитинства»


1 вересня у Центральній бібліотеці імені Т.Г. Шевченка для дітей м. Києва відбудеться ІІ БібліоFEST «Твоя планета дитинства». Саме цього дня книгозбірня, яка вже другий рік поспіль працює у форматі хабу, перетвориться на майданчик зустрічей із відомими письменниками, ілюстраторами, видавцями, громадськими діячами й тими, хто активно бере участь у літературному житті країни та популяризує читання серед дітей і молоді.

Ідея такого книжкового фестивалю – не лише ознайомити юну аудиторію з літературним світом і культурою користування книгозбірнею, а й популяризувати її простір. У рамках фестивалю заплановано автограф-сесії з відомими письменниками, книжкова виставка-ярмарок від найпопулярніших видавництв України («Веселка», «Видавництво Старого Лева», «Грані-Т», «Знання», «Фонтан казок»). Оскільки фестиваль відбуватиметься у День знань, крім художньої та пізнавальної літератури, на книжковому ярмарку буде представлена й освітня: підручники, посібники з української мови та літератури, розроблені доцентом Київського університету імені Бориса Грінченка, заслуженим працівником освіти України – Олександром Авраменком.

Також на учасників фесту чекає мистецька акція PublicArt: ASфальт, майстер-класи з колажування, створення книжкових закладинок, татуювання хною, нагородження переможців конкурсу малюнків «Літні пригоди», знайомство з літературно-мистецьким простором Бібліотеки і роботою хабу. Захопливі сеанси настільних ігор від компанії «БельВіль». Крім цього учасники фестивалю матимуть змогу долучитися до інтерактивної програми від «Temper Games – Ігри твого характеру», також дізнаються про проект альтернативного освітнього простору для підлітків «Temper School». Новинками цього БібліоFESTу стануть книжкова Photoзона, Videoблог «Чат читача» та ARTік ярмарок.

Початок БібліоFESTу о 10:30.

Адреса: Київ, просп. Перемоги, 25А.

За оновленнями стежте на сторінці бібліотеки у фейсбуці.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар