«Бібліофонтан-2015» для українських бібліотек


Молоде київське видавництво «Фонтан казок» запроваджує соціальну акцію для українських бібліотек. «Усі ми знаємо, з якими труднощами зараз доходять до бібліотек нові книжки, як складно отримати на них бодай мінімальне фінансування – особливо бібліотекам маленьким, у селах та містечках. Щоб привернути увагу до цієї проблеми і бодай трішки, у міру наших скромних можливостей, посприяти її вирішенню, ваш “Фонтан казок” запроваджує соціальну акцію БІБЛІОФОНТАН-2015», – йдеться в повідомленні видавництва.

Участь в акції можуть узяти всі бібліотеки України – від обласних і міських до сільських і шкільних.

Для цього слід подати заявку на пошту bibliofontan@fontan-book.com або приватним повідомленням на видавничій сторінці у Facebook. У заявці вказати назву бібліотеки, повну поштову адресу бібліотеки, ім’я та прізвище контактної особи, її e-mail та номер телефону.

Акція триватиме 9 місяців – від 1 березня до 30 листопада 2015 року.

Усі заявки, які надійдуть протягом місяця, будуть внесені в систему випадкового відбору, яка видасть одного переможця, – і так буде 9 разів протягом цих 9-и місяців.

Усі бібліотеки, яким не пощастило стати переможцем, можуть подавати заявки в наступні місяці на тих самих умовах, без жодних обмежень.

Кожен переможець місяця безплатно отримає повний комплект книжок видавництва «Фонтан казок».

Деталі шукайте на офіційній сторінці видавництва у Facebook.

Джерело: БараБука.

Нагадаємо, що список українських дитячих та юнацьких бібліотек можна переглянути в розділі ДОВІДНИК.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар