БІЛА СОВА, видавничий дім | Видавництва


Видавничий дім «Біла Сова» – це українське видавництво, яке спеціалізується на дитячій літературі. Засноване навесні 2021 року. Видавництво публікує твори сучасних українських авторів та класичні історії відомих письменників, таких як Шарль Перро, Ганс Крістіан Андерсен, Ернст Теодор Амадей Гофман. «Біла Сова» обирає важливі історії, які зачіпають теми дружби, любові, страху, вчать розуміти власні почуття і світ навколо, спонукають мріяти й рухатися назустріч бажаному. Над перекладами класичних казок працюють перекладачки Мія Марченко та Неля Ваховська.

Усі книжки «Білої Сови» містять анімацію й елементи доповненої реальності. Ілюстрації «оживають», якщо навести на них камеру смартфона. Для цього не потрібно завантажувати спеціальних додатків, процес інтерактиву з книгою є максимально простим. Читачам достатньо скористатися спеціальним ефектом на Instagram-сторінці видавництва. Так процес читання стає цікавішим для сучасних дітей, а час із книжкою перетворюється на захопливу мандрівку.

Крім VR і AR-технологій, кожне видання «Білої Сови» має буктрейлер. У видавництві переконані, що буктрейлер перед виходом книжки надає їй значущості подібної до прем’єри фільму, передає загальну атмосферу та дає читачу розуміння на що чекати. Саме тому відеороликам приділяють значну увагу й роблять схожими на мультфільми.

Для видавничого дому «Біла Сова» однаково важливі зміст та візуалізація, тому значну увагу приділяють ілюстраціям. Неординарні малюнки ідеально доповнюють класичні казки й роблять їх зрозумілішими нинішньому поколінню дітей. А завдяки естетичному художньому оформленню книги колекціонують і дорослі.

Упродовж пів року у видавництві видали класичну казку Ганса Крістіана Андерсена «Дюймовочка», книжку коротких розповідей про пригоди маленького панденя — «Історії про Пандімуна», авторкою якої є українська художниця й письменниця Крістіна Нгуєн. А також осучаснену класичну казку «Попелюшка» з власним парфумом головної героїні та найпопулярнішу новорічну казку «Лускунчик». Ілюстрації до усіх книжок створила художниця Галя Зінько, відома своїми роботами у жанрі магічного реалізму.

Сайт: whiteowl.com.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: