Білки Ірени Карпи оселилися в магазині «Сільпо»


Днями в Бучі Київської області відкрився перший супермаркет «Сільпо». Спеціально для цієї події українська письменниця Ірена Карпа написала книгу «Щоденник Білки-Детективки», атмосферу та персонажів якої відтворили в дизайні нового магазину. Про це повідомили в прес-службі мережі «Сільпо».

Детективну дитячу історію можна прослухати та прочитати на великому інтерактивному екрані, який розмістився в зоні самокас. На цьому ж екрані Гості мають змогу пройти квест після кожного підрозділу книги. Крім того, в різних відділах магазину розміщені QR-коди, за якими також можна послухати аудіоверсію книги. Начитала її особисто Ірена Карпа.

Читайте також: Карпатський вінегрет від Ірени Карпи

Сюжет книги розгортається навколо Білки Саші, яка відправляється на пошуки зниклого Золотого Горіха. Він є символом збереження природи та лісу. У пошуках Білці допомагають інші тварини та небайдужа дівчинка.

«Ця історія відгукнеться тим, кому до вподоби історії пригод, кому не байдуже до справжньої дружби, підтримки і свободи. До того ж, я вклала в неї чимало сучасних челенджів – як-от екологічне життя у світі надмірного споживацтва, межа між віртуальним життям і справжнім тощо. Підійде як малюкам, так і підліткам, бо одна з героїнь – їхня ровесниця», – каже письменниця.

Героями інтер’єру нового «Сільпо» стали ліс та звірі. Наприклад, персонажі книги спостерігають за гостями з дерева у фруктово-овочевому відділі, а в колесі під стелею медитує головна героїня – Білка-Детективка. Вона нагадує, як важливо сповільнитися і без метушні обрати серед величезного асортименту саме ті продукти, які вам будуть до смаку. У магазині також можна відшукати той самий Золотий Горіх із книги Ірени Карпи.

Джерело: БараБука. Фото надано прес-службою мережі «Сільпо».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар