Благодійний аукціон на підтримку «Читомо»


Культурно-видавниче медіа «Читомо», яке уже 11 років поспіль розвиває культуру читання та популяризує мистецтво книговидання в Україні, влаштовує онлайновий аукціон для підтримки своєї діяльності.

Аукціон уже підтримали: PEN Ukraine, Книжковий Арсенал, Book Forum, Оксана Забужко, Андрій Курков, Тарас Прохасько, Наталка Сняданко, Гаська Шиян, Катерина Бабкіна та інші.

За ці роки «Читомо» стало найбільшим українським медіа про книговидання України та світу, підтримало публікаціями тисячі письменників, видавців, ілюстраторів, перекладачів та інших представників книжкової та культурної сфери. На початку карантину медіа організувало кампанію #купуйумалих – на підтримку малих видавців під час кризи. Регулярними на сайті є статті про те, як змінюється книжкова галузь під впливом пандемії, про можливості та шляхи розвитку сфери. Останній із проєктів на підтримку літературної спільноти – Вітрина новинок, що ознайомлює із найпомітнішими книжками, які вийшли від Книжкового Арсеналу до Book Forum.

«Проте зараз ми й самі потребуємо підтримки. Адже утримувати й розвивати культурне незалежне медіа у ці непевні часи – своєрідна mission impossible. Якщо до створення наших спецпроєктів ми намагаємося залучити партнерів, то на поточну діяльність, наповнення постійних рубрик і гонорари для авторів, зарплату для редакції та супровід сайту знайти кошти значно важче», – розповідає керівниця комунікаційного напрямку «Читомо» Наталя Корнієнко.

Саме тому редакція вирішила організувати благодійний аукціон, що триватиме від 12 листопада 2020-го до 12 січня 2021 року. У цей час на сторінках відомих письменників, видавців, ілюстраторів та інших представників культурної сфери з’являтимуться благодійні лоти: книжки з автографами, архівні афіші, картини, сувеніри, одяг, прикраси та ін. Їх можна буде придбати, перерахувавши кошти на розвиток «Читомо».

Благодійні лоти можна знайти у соцмережах за тегами #підтримайЧитомо #благодійнийаукціонЧитомо.

Ідея аукціону належить виконавчій директорці PEN Ukraine Тетяні Терен.

«Дякуємо усім, хто вже відгукнувся на наш заклик і погодився виставити свої лоти. Сподіваємося, до акції долучаться усі, хто любить і читає “Читомо”», наголошує Наталя Корнієнко.


Крім цього, «Читомо» можна підтримати напряму в один зі способів:

  • переказом на картку Приватбанку: 4149439015239134 (Корнієнко Н.А.)
  • переказом на картку Монобанку: 5375414122544967 (Корнієнко Н.А.) 
  • банківським платежем:
    Громадська організація «Культурно-видавничий проект «Читомо»»,

ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»

р/р 26007052666261,

МФО 320649,

ЄДРПОУ 41665276

Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога

  • донейтом через LiqPay.

Культурно-видавничий проєкт «Читомо» – це медіа про книгу в усіх її проявах і про осмислене читання як трамплін, інструмент для самоосвіти та реалізації. Проєкт заснували 2009 року Оксана Хмельовська та Ірина Батуревич.

У редакції на волонтерських і зарплатних умовах працює 7 осіб, але співпраця ведеться із понад 300 дописувачами, авторами, перекладачами, дизайнерами, ілюстраторами, фотографами та ін.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар