Бонь Наталія | Письменники


Дитяча письменниця. Народилася в с. Дмитрівка, Золотоніського району, Черкаської області. «До певного часу й гадки не мала, що стане письменницею, хоча в дитинстві подружка сказала: “Наші пригоди варті цікавої книжки! Ти будеш писати, а я чорнилку держатиму”. Напевне, таки бувають пророчі слова, які колись здійснюються!» – згадує Наталія Бонь.

Писати для дітей почала тільки в часи Незалежності, бо працювала в дитячому садку, і творів про українські символи, українську минувшину та й сьогодення не було. Так з’явилися перші вірші, легенди, казки, сценарії свят та розваг для малюків та школярів. Потім почала писати й прозові твори. Друкувалася в періодичних виданнях, зокрема «Малятко», «Джміль», «Пізнайко», «Учитель початкової школи» та у різних збірниках. Має дві власні збірки віршованих творів.

У 2018 році повість Наталії Бонь «Більше щоденників я не пишу, або До чого тут верблюд» перемогла в конкурсі «Молода короНація».

Давно дружить і співпрацює з БараБукою. Завдяки цій дружбі у 2020 році побачила світ її повість «НЛО за селом» (у співпраці з ЛА «BaraBooka» та видавництва «Ранок»).

Письменниця й далі працює в дитячому садку «Струмочок» м. Золотоноша психологом та вигадує нові цікаві сюжети для своїх майбутніх книжок.

Бібліографія авторки – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: