BOOK’MONDAY зі Світланою Ройз


9 листопада о 19:00 «FEDORIV Hub» (Київ, вул. Велика Васильківська, 5) запрошує відвідати Book’Monday – осінній книжковий захід від Chulan Bookstore, присвячений яскравій особистості, розумній і світлій людині, авторитету для багатьох батьків, дитячому і сімейному психологу, психотерапевту Світлані Ройз.

Приводом для нашої спільної зустрічі зі Світланою став недавній випуск її нової книжки «Практическое ребенковедение», що побачила світ у видавництві «Ніка-центр» та є матеріалізацією багаторічного досвіду автора «життя психологом».

У цій книжці – абсолютно практичний досвід та несекретні секрети, як зазирнути за те, що ми називаємо складною поведінкою дитини, що зробити для профілактики різних психологічних і не тільки складнощів, як повернути собі спокій і як додати сил своїй «внутрішній дитині». Це книжка про багатогранність підходу, глибину та одночасно легкості життя з улюбленою дитиною 🙂

У програмі вечора: авторська зустріч зі Світланою Ройз, презентація книжки, автограф-сесія. Учасники матимуть змогу вживу поспілкуватися із знаним «майстром душі», отримати відповіді на свої запитання, взяти участь у міні-тренінгу.

Книжку можна буде придбати відразу в Chulan Bookstore.
Можна і потрібно приходити з дітьми: аніматори не дадуть їм нудьгувати, малята проведуть час весело і з користю!

Вхід вільний. Реєстрація обов’язкова.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар