Book Pitch: із книжки в кіно!


Одеський міжнародний кінофестиваль та Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» започаткували спільний проєкт «Book Pitch». Мета книжкового пітчингу – знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальших екранізацій як художні ігрові фільми.

Перший етап «Book Pitch» відбудеться під час Х «Книжкового Арсеналу» (20–24 травня). Фінал – на Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю (10–18 липня).

Заявки на участь у «Book Pitch» приймаються від 27 лютого до 31 березня 2020 року включно. Після опрацювання селекційною комісією, до якої увійдуть кінокритики, продюсери, режисери, сценаристи та літературні критики, буде обрано до 15 творів-фіналістів. Їхні автори будуть запрошені до участі в пітчингу 22–23 травня під час «Книжкового Арсеналу» в Києві. На ньому експерти відберуть п’ятьох переможців, чиї твори будуть представлені в Одесі на Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю. Там 5 найкращих творів Першого етапу «Book Pitch» будуть представлені українським та міжнародним інвесторам кіноіндустрії для потенційної екранізації.

Умови та аплікаційна форма – тут.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар