BOOKMINT`s: вивчаємо науки, читаючи


ГО «Форум видавців» та «Дитячі наукові студії» розпочинають культурно-освітній проєкт – BOOKMINT`s. Його ідея – допомогти дітям полюбити науку та зробити її вивчення цікавим. Також BOOKMINT`s стане нетворк-платформою для батьків, вчителів, організаторів літературних подій, видавців та STEAM-центрів.

Що таке BOOKMINT`s? Синергія читання (BOOK) та прикладної науки (MINT).

MINT (нім.) позначає абревіатуру від математики, інформатики, природознавчих наук і техніки (STEM – те саме, але англійською). Це інноваційний підхід до викладання, в основі якого – показати дітям практичність науки, а не лише її теоретичні сторони. З MINT учні вивчають явища через розв’язання конкретних проблем, через проведення експериментів. Мета такого підходу – розвивати критичне мислення та новаторські якості.

Щоб зробити навчання ще цікавішим та захопливішим, ГО «Форум видавців» та «Дитячі наукові студії» вирішили об’єднати MINT-освіту із читанням. Адже література є приємним дозвіллям та може пояснити складне простими словами. Фахівці та експерти BOOKMINT`s на платформі будуть розміщувати добірки книжок для дітей різного віку, поділені за категоріями. Також на BOOKMINT`s будуть відео з науковими експериментами та дослідами. Під час підготовки до занять вчителі та батьки зможуть користуватися цими рекомендаціями та пропонувати дітям альтернативне вивчення наукових явищ.

Крім цього, платформа стане додатковим простором для видавництв, щоб промотувати та презентувати дитячі книжки. А для STEM-центрів – майданчиком для комунікації із авдиторією.

BOOKMINT’s підтримує Європейський Союз за програмою House of Europe, проєкт реалізується у партнерстві з Goethe-Institut Ukraine та разом із Центром інноваційної освіти для дітей Дитячі наукові студії (м. Київ).

Дізнатися більше можна на сайті проєкту: https://bookmints.com.ua/

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: