4+

Був собі пес, або Жил был пёс

Марія Дуброва

Був собі пес. Переказ та ілюстрації Едуарда Назарова. – Київ: Час майстрів, 2015. – 32 с.
Уподобань: 7

Українська народна казка «Був собі пес» в переказі та з фірмовими ілюстраціями Едуарда Назарова тепер українською й у формі книжки! Це видання із серії «Найкраще – дітям» від «Часу майстрів».

Читати її буде легко як із дітками від 4-5 років, так і самим малятам 6-8 років. У книжці великий кегль, багато яскравих і добре знайомих, майже рідних, ілюстрацій.

– А пам’ятаєш, – сказав він зовсім іншим тоном, – як ти мене ганяв?
– Так я… той…
– Аякже, робота така, – перебив вовк і додав гірко: – А я все життя тут тиняюся і ніхто мені за спасибі кісточки не дасть…

Це найбільш українська дитяча книжка про українців. У ній є все: добро, взаємодопомога, кумедні пригоди, колоритне українське село зі своїми традиціями. Ну, і звісно легендарна фраза: «Заходь, раптом що…»

Імовірно, прочитавши цю книжку, і батьки зможуть відкрити для себе нові епізоди з добре відомого мультика дитинства. Через високий темп розгортання подій у мультфільмі і його надкумедність, не встигаєш сприйняти причинно-наслідковий зв’язок. Прочитавши книжку, обов’язково перегляньте мультик! Відкриєте для себе його по-іншому!

пес2

Ця яскрава й весела книжка анітрохи не поступається мультфільму. У ній все трохи повільніше, зрозуміліше для дитини. Мова проста, не перенавантажена ні сучасною лексикою, ні неологізмами, ні діалектизмами. Яскраві та смішні ілюстрації якось легко створюють відповідну атмосферу. Читаючи «Був собі пес», ви весело проведете час із дитиною!

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар