Чи вміємо ми розмовляти з дітьми про мистецтво?


5 лютого о 18:00 у київській книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3) відбудеться дискусія-презентація книжки Франсуази Барб-Ґалль «Як розмовляти з дітьми про мистецтво?».

Як зацікавити дітей мистецтвом і чи потрібно це? Як розмовляти з ними про живопис? Якими словами і з якого віку? Якою є мистецька освіта в Україні і як її можна розвивати? На ці та інші питання відповідатиме перекладачка книжки Франсуази Барб-Ґалль «Як розмовляти з дітьми про мистецтво?» Софія Рябчук, а також засновниця та директорка «Культурного проекту» Наталія Жеваго.

Книга Франсуази Барб-Ґалль «Як розмовляти з дітьми про мистецтво?» простими словами і в зручній формі підказує, як навчити дітей «бачити» картину, розуміти її і відчувати. На найбільш поширені й актуальні питання запропоновано лаконічні відповіді, покликані задовольнити цікавість і заохотити до нових пошуків. Це конспект, путівник, довідник і мистецький альбом водночас, який можна ретельно вивчати вдома, нашвидкоруч гортати у транспорті чи розглядати в парку. Книга адресована не лише натхненним батькам і педагогам, які прагнуть змалку зацікавити дітей світом мистецтва, – вона й для тих допитливих читачів і читачок, які ніяк не знаходили часу його пізнати.

Вхід вільний.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар