«ЧИТАКИ» обговорюють Малого Ніколя


9 листопада о 12:00 у кав’ярні «На Станіславського» (Київ, вул. Станіславського, 3) відбудеться перше засідання традиційного «ЧИТАКИ-клубу» від книгарні «Чуланчик». Цього разу обговорюватимуть бестселер Рене Ґоссіні й Жан-Жака Сампе «Малий Ніколя». На засідання запрошують читачів старшого дошкільного й молодшого шкільного віку.

Весь світ обертається довкола Ніколя, адже це його світ. Історія про хлопчика, чия фантазія йому найкращий друг. Він найщасливіший хлопчик у всесвіті. Батьки, бабця, друзі-однокласники, чудова вихователька і навіть сусід, до якого постійно придирається батько Ніколя, у всіх – хлопчина в центрі уваги. Ніколя готовий допомагати іншим, так само як і пустувати з ними. Адже в світі дитинства стільки важливих справ: завести собаку, пограти в рулетку на «гроші», організувати банду «Месників» і так далі і тому подібне. Йому сім років. Він вчиться у першому класі. Він – це Малий Ніколя.

9-1

Його простодушні оповідки, записані французьким письменником Рене Ґоссінні та кумедно проілюстровані Жан-Жаком Сампе, полюбилися дітям усього світу.

Вхід вільний.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар