Читання на вихідні: читання для дівчат і хлопців із палацу


У вихідні БараБука і сайт «Діти в місті» радять читати дотепні казки про принцес. Їхні автори – Кузько Кузякін і Євгенія Доброва, ілюструвала Інна Черняк, видав книжку харківський «Пелікан».

За стильною обкладинкою книжки «Кожен може стати принцесою» заховані казки про дівчисько з палацу, принцесу, чиє життя дуже схоже на наше. Мала непосида чи не щодня вигадує різні капості та розваги, але ні батьки, ні Головний Радник Етикетус, ані Звіздар ніяк не можуть її вгамувати. Певно, саме такою принцесою хотів би бути кожний читач або читачка, а не тими середньовічними занудами, які спали на горошині, чекали на принца та потерпали від драконів-людожерів.

Інтереси дівчиська досить швидко змінюються, тож не дивно, що помітивши дірку в паркані, воно виходить за межі палацу, куди батьки її не пускають. Там вона зазнає неабияких пригод, в тому числі і небезпечних, як от проїзд в тролейбусі без квитка і при цьому зустріч із кондуктором. Там же, за межами палацу, принцеса знайомиться з двома хлопчиськами, які їй допомагають виплутатися з усіх халеп і разом зловити в мишоловці дракона.

Загалом різні капості і прикрості трапляються з Принцесою чи не щодня, і кожна з них має свою прецікаву назву. Такий поділ на історії сподобається багатьом читачам, враховуючи немаленький загальний обсяг казки. Адже 80 сторінок за один зимовий вечір батьки навряд прочитають своїм принцесам, а принцеси навряд так довго втримають увагу та збережуть сили сміятися до самісінької крапки (хоча крапки в цій історії не буде 😉

Більше читайте в розділі ПРО КНИГИ.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар