Читання на вихідні: для стильних дівчат і хлопців


БараБука і сайт «Діти в місті» радять на вихідних почитати «Стильну книжку для панянок» від майстрині та відомого модельєра Оксани Караванської. Видання містить кумедні розповіді з життя авторки та цікаві історичні факти про стилі, аксесуари, або такі буденні речі, як джинси. Поради про поєднання кольорів і стилів, використання аксесуарів та косметики, а також відповіді на найпоширеніші запитання допоможуть кожній дівчинці почуватися неповторною.

Враженнями від «Стильної книжки» поділилися дівчата і хлопці, експерти дитячої премії «Волохатий олівець»:

«Дуже сподобалася. Написана так, що тяжко відірватися. Книжку я почала читати увечері. Було десь пів на десяту. Через півгодини мама мені сказала йти митися, однак відірватися було тяжко. Як я помилася, мама сказала «добраніч», а я включила настільну лампу і читала, і читала, і читала, і чит… ні, я не встигла, бо мама таки це помітила і забрала книжку. Тож висновок: від «Стильної книжки» складно відірватися».

Лише з одним у цій книжці я не згодна: мені здається, що коли люди знайомляться, вони спочатку дивляться на обличчя, а вже потім на одяг, але у всіх різна точка зору. І наостанок я скажу вам: цю книжку варто прочитати»

«Книгу хлопцям буде нецікаво читати. Вони ж бо не носять спідниць і плать. І хвостики собі не роблять. І не цікаво їм буде – нічого нового не дізнаються. А дівчаткам цікаво. Оксана Караванська ще написала у своїй книзі випадки зі свого життя. Саме завдяки цьому книжка стає зрозумілою».

«Говорю відразу: хлопцям буде нецікаво! А от історія про перші джинси досить цікава, я згоден, що малим дітям буде незрозуміло. А от якщо б така книга була для хлопців і називалась «Стильна книжка для панів»… Я сподіваюся, що така буде».

Більше читайте в рецензії.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар