Читання на вихідні: іще раз про принцес


У ці вихідні БараБука й сайт «Діти в місті» радять дістати кольорові олівці, розгорнути дотепну розмальовку Віолетти Борігард «Принцеса-кухарка» і додати барв безсніжним зимовим будням.

Авторка запевняє, що, «це історія, в якій ти береш участь. У ній лишається багато власної праці, у ній – спільна фантазія. І не обов’язково її зберігати! Але можна домальовувати ще і ще, потім, через рік». Тобто дитина, по-перше, є співавтором книжки, а, по-друге, кожний маленький читач і художник створює свою, неповторну й унікальну історію. У ній можна виконувати ігрові завдання, домальовувати деталі, яких бракує, розмальовувати ті, що вже є, розв’язувати завдання й відгадувати загадки.

За сюжетом маленька принцеса Нісоль почала займатися геть неналежними принцесі справами. Якось вона випадково потрапила на королівську кухню, де все було не до ладу: то банан не чиститься, то вогонь в печі погасне, а то і зграя голодних котів нападе. А тут ще й головний кухар Тілі-Тісто десь подівся! Отак Нісоль і доводиться рятувати королівський обід, на який запрошено багато поважних гостей.

Цієї суботи 12 грудня о 12:00 БараБука разом із Віолеттою Борігард також готуватимуть королівську страву – велетенську багатокомпонентну різнокольорову піцу! Тож запрошуємо всіх принців і принцес взяти участь у казково-кулінарному майстер-класі, що проходитиме у книгарні «Є», що на вулиці Лисенка, 3.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар