Читання на вихідні: історія незалежності України


БараБука і сайт «Діти в місті» радять на вихідних почитати пізнавальну книжку про становлення незалежної України. Її автори – брати Віталій і Дмитро Капранови, ілюстрував видання (історія ж бо мальована!) відомий музикант і художник Юрко Журавель.

Чому цього вікенда маємо три вихідних, а не два як зазвичай? Що святкує вся Україна, і чому це свято таке важливе? – питатимуть у дорослих діти. Як розповісти малечі, звідки бере початок наша історія, як формувалася незалежна Україна, чому має такий прапор і гімн? – розмірковуватимуть батьки. «Мальована історія незалежності України» допоможе знайти відповіді та доступно пояснити непрості повороти нашої спільної долі.

Із рецензії Марії Удуд у Просторі української дитячої книги:
«Відмінність книжки від інших історичних – її “мальованість”. Кожен розділ містить графічні комікси, діалоги між учасниками того чи іншого періоду, – таким чином, текст наче стає інтерактивним. Це заслуга художників видання, а саме: Юрка Журавля, Олександра Костенка, Юрія Васіна, Олега Коллара, Олександра Бронзова, Романа Барабаха. Карти територій відповідно до тієї чи іншої епохи чи не найкраще допоможуть читачам зрозуміти зміни теренів України. Було б добре отримати таке доповнення до шкільної програми у вигляді географічних карт територій сучасної України, щоб у школярів склалася цілісна картина». Детальніше читайте в розділі ПРО КНИГИ.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар