Читання на вихідні: «розглядаємо» англійську


БараБука і сайт «Діти в місті» радять провести карантинні вихідні з користю – вивчаючи англійську мову! Допоможе в цьому книжка-розглядалка «Моя перша 1000 англійських слів» харківського видавництва «Віват».

Яскравий словник-віммельбух значно спростить та урізноманітнить вивчення англійської в будь-якому віці. Він має пречудові, дуже веселі та деталізовані ілюстрації, які цікаво розглядати не тільки для вивчення нових слів, а й просто як нову для нашого ринку книжку-«розглядалку». (Не дивно, що книжка потрапила до рейтингу найкращих книжок 2015 року за версією БараБуки, еге ж?)

Автори словника пропонують не вдаватися до «дресури» дітей чи зазубрювання нових термінів, натомість підказують цікавій алгоритм роботи зі словником: «спочатку роздивіться велику ілюстрацію. Тематичні розгортки присвячено широкому колу повсякдення: від їжі та напоїв до аеропорту, від крамниці до видів комах тощо. Потім треба оглянути дрібні малюнки з написами англійською, українською та у транскрипції фонетичною абеткою. Відтак можна повернутися до великої ілюстрації та роздивитися її деталі: он хлопчик на останній лаві схилив голову на парту й спить, а там бабця переходить вулицю на червоне світло. Тепер можна відповідати на запитання внизу сторінки, які допоможуть розвинути в дитини увагу та логічне мислення. А віршики на кожну тему стимулюватимуть дитячу пам’ять, уяву та фантазію.

Звичайно, сам по собі цей чудовий словник не зробить навіть із дуже здібної дитини поліглота. Крім того, дитина, яка англійською ще не вміє читати, без батьків зі словником не впорається. Щоправда, автори чесно попереджають про це в анотації – «книга для читання дорослими дітям». Тож якщо батьки налаштовані по-справжньому включити дітей у вивчення англійської мови, такий словник стане корисним інструментом і для дітей молодшого віку. Школярі ж можуть користуватися ним із задоволенням самостійно, за умови, що вже знають фонетичну абетку й можуть прочитати англійське слово правильно.

Більше читайте в розділі ПРО КНИГИ.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар