Читання на вихідні: «Рукавичка» в новій «шубці»


Цього тижня БараБука і сайт «Діти в місті» радять для родинного читання унікальну книжку-картинку від творчої студії «Аґрафка» – казку, перевірену часом, – «Рукавичку». Читана-перечитана українська народна казка завдяки художникам Романі Романишин та Андрію Лесіву отримала нове колоритне оздоблення, яке гідно оцінили вітчизняні та світові критики і видавці.

Під впливом талановитих художників стара дідова «Рукавичка» перетворилася на сучасну плетену пальчатку в задерикуваті різнокольорові смужки з вікнами та дверима. А звичайнісінькі лісові звірі проявили суть у своєрідній техніці (також плетений колаж). А ще всі вони кумедно оселилися кожен у своєму пальчику – і додається детальний план «помешкання», яке малеча може розфарбувати, стаючи в такий спосіб співавтором ілюстрацій.

«Рукавичка» справді сучасна, проте ця сучасність лише підкреслює універсальність казки. І серед нових, таких естетично привабливих декорацій і дитина, і батьки неодмінно впізнають незмінні казкові настанови: важливість дружніх взаємин, допомоги одне одному, теплоти дому, коли живеш великою родиною. Старі нові істини, на яких дитина зростатиме, розуміючи, що стара казка – то дуже цікава сучасна забавка, яка з часом перетвориться на цілком серйозні пріоритети й цінності дорослої людини.

Більше читайте в розділі ПРО КНИГИ.

Нагадаємо, що цього року українськими та міжнародними нагородами була відзначена ще одна книжка-картинка творчої студії «Аґрафка» – «Війна, що змінила Рондо».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар