Читання на вихідні: солоні поцілунки


Психологи стверджують, що перші дні навчання після літніх канікул – це великий стрес. Тому школярам, а особливо старшокласникам, навантаження на яких найбільше, варто терміново подбати про антистресові заходи, наприклад – про чудову книжку. Тож для вересневого читання БараБука і сайт «Діти в місті» радять  цього тижня підліткову повість Ольги Купріян «Солоні поцілунки».

У цій повісті яскраво й реалістично зображено життя 14-15 річних підлітків. Головна героїня Мілка проходить крізь особисті проблеми дорослішання, складні стосунки з батьками та з однокласниками. Дружба навіть із найкращими подругами стає схожою на суперництво, а перші поцілунки виявляються зовсім не такими, як мріялося.

«Солоні поцілунки» цікаві, як за сюжетом, так і за формою: у тексті є уривки щоденника, електронні листи, SMS, а ще – багато відвертих та емоційних зізнань головної героїні, які, сподіваємося, допоможуть читачам, а передовсім читачкам по-новому поглянути на своє життя і на свої стосунки зі своїми найважливішими людьми.

Більше цікавих книжок для підлітків шукайте в розділі ПРО КНИГИ.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар