Читання на вихідні: сто пар босоніжок


Цими вихідними БараБука і сайт «Діти в місті» радять вирушити до взуттєвого магазину разом із стоніжкою за новими босоніжками, адже нарешті – весна! Тільки далеко не ходіть, бо про всі перипетії і труднощі купівлі півсотні взуття вже написала чудова поетеса й головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка у збірці віршів для дітей «Босоніжки для стоніжки».

Легкі для запам’ятовування вірші складаються, наче пазли, у захопливу казкову історію про Стоніжку, яка захотіла стати комашиною Супермоделлю, а тому просить маленького читача допомогти їй вибрати у «Крамничці для комах» наймодніші босоніжки на всі її сто пар ніг. Окрім Стоніжки малі читачі дізнаються також про Мишку, яка, мріючи про нове хутерко, затягнула до своєї нірки… котячий хвіст; про Корову, яка навіть уміє вишивати; про маленького Равлика, про кота, акулу і лиса та багатьох інших звірят, яких намалювала художниця Юлія Пилипчатіна.

За цією книжкою дошкільнятко навчається одночасно різних дій: малювати, рахувати, знаходити предмети, знайомиться зі світом найнесподіваніших барв, а саме – розпізнає кольори за таліями-клубочками Стоніжки, а також вивчає різноманітних «маленьких тваринок» – комашок, равликів, мишок, рибок і, звісно, найзагадковіших істот – гномиків.

Для старших дітей у книжці теж є багато цікавого: за віршами вони можуть складати власні казкові історії або розвивати фантазію разом із Чарівним деревом (наприклад, розписати його як Дерево Родоводу).

Більше читайте в розділі ПРО КНИГИ.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар