Читання на вихідні: великі собаки і маленькі дівчатка


Літні канікули – це час для нових знайомств і друзів. Саме тому цього тижня БараБука і сайт «Діти в місті» радять книжку Сергія Лоскота «Великі собаки бояться маленьких дівчаток».

Зворушлива історія про дружбу великої собаки й маленької дівчинки стала дебютом Сергія Лоскота в дитячій літературі. Цей автор взявся писати нещодавно, перебуваючи на війні на сході України. За словами Сергія Лоскота, його книжка – «про те, що дітям не треба рости насамоті. Їм потрібні якщо не братики-сестрички, то песики й котики, і тоді вони матимуть уявлення про доброту й любов».

Художнє оформлення та верстка книжки продумані до дрібниць. Навіть дитина, яка ще не вміє читати, зрозуміє історію завдяки самим лише ілюстраціям. Малюнки Максима Долинного гармонійні, з крихтою доброго гумору, яскраві й дуже зважені в деталях.

І наостанок важливе попередження! Історію зі зворушливим хеппі ендом неодмінно варто прочитати всією родиною, проте вона несе в собі потенційну «небезпеку»: після прочитання книжки у вашій родині може з’явитися величезний пес.

Більше про цікаве дитяче читання в розділі ПРО КНИГИ.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар