Читання на вихідні: відчуйте вітер з-під сонця


На цьому сонячному тижні БараБука і сайт «Діти в місті»  радять підліткову повість Оксани Лущевської «Вітер з-під сонця» для тих, хто відпочиває на морському березі і, звісно ж, для тих, хто тільки планує таку поїздку чи просто мріє про море.

«Вітер з-під сонця» – це лише один довгий, літній, спекотно-дощовий день у Затоці. День, ніби чудове повільне кіно. У ньому чергуються епізоди з життя Женьки, у якого нещодавно помер тато, і Риськи, яка має повно роботи, а ще ніяк не може порозумітися з мамою. І ще – Женьчиної мами, і Білого кота… До речі, кіт – не єдиний представник фауни у книжці. Їх тут багато: коти, чаплі, чайки, папуги, краби. Розділ за розділом сюжет набирає емоційних обертів і врешті вибухає тривожною і радісною, сподіваною і несподіваною сценою, у якій сходиться все і вся.

Повість «Вітер з-під сонця» вийшла у серії «Книжка про мене» видавництва «Фонтан казок». Написана з великою увагою і повагою до світу головних героїв, вона має усі шанси стати саме «книжкою про мене» для багатьох читачів.

Більше книжок для підлітків шукайте в розділі ПРО КНИГИ.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар