0+

Читати-вчитися-гризти

Дарина Щербаченко

Галина МАЛИК. Забавлянки. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2011.
Мар’яна САВКА. Лапи і Хвости. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2011.
Ігор СІЧОВИК. Хто кричить кукуріку. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2011.
Іван НЕХОДА. У лісі, лісі темному. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2011.
Уподобань: 33

Дитинство людства вродило фольклор – дитинство літератури. Тексти фольклорної стилістики сьогодні є найкращим вибором для найменших читачиків. Мелодійні віршики з промовистими римами, із ритмом, що так легко «наспівується», і головне – з персонажами, які завжди поруч, – і маєте розвиваючу забавку, вірну помічницю мудрих матусь.

kover_3D_Zabavljanky

«Видавництво Старого Лева», реалізуючи вже давно поширену в Україні видавничу ідею, зробило приємний подарунок українським дітям та батькам: видало серію барвистих картонних книжок. Проте, на відміну від невибагливого текстами й ілюстраціями продукту того ж «Ранку», Старий Лев дуже вимогливо поставився до своїх видань, узявши тексти визнаних майстрів пера й «присмачивши» їх дбайливими роботами ілюстраторів.
_kover_3D_Lapy&Hvosty-NewСтарий Лев дуже вимогливо поставився до своїх видань, узявши тексти визнаних майстрів пера й «присмачивши» їх дбайливими роботами ілюстраторів

У серії побачили світ «Забавлянки» Галини Малик, «Лапи і Хвости» Мар’яни Савки, «Хто кричить кукуріку» Ігоря Січовика та «У лісі, лісі темному» Івана Неходи. Книжечка Галини Малик допоможе відволікти дитинча від найгіркіших сліз, і не лише відволіче, а й дечого навчить. Із нею можна весело погратися, рахуючи пальчики чи рятуючи запечену сонечком землю авторською «примовлянкою» до дощика. Молоток «Чоботаря» допоможе продовжити масаж дитячої ступні одразу після всіма знаної народної примовлянки про коваля.

_kover_3D_Kukuriku

«Лапи і хвости» Мар’яни Савки розкажуть про споконвічну боротьбу між котиками та песиками, яка все ж іноді спиняється. Ба більше, малюки дізнаються, що звірята можуть і товаришувати. А мами підкажуть маленьким читачикам: так і люди мають робити, і не тільки в книжках, а й у житті.

Із книженям «Хто кричить кукуріку» Ігоря Січовика дитина завдяки красивим малюнкам та веселим віршам легко вивчить, як виглядають та розмовляють баранчик, кицька, свинка й інші тваринки.

Також корисною цікавинкою книжки є спеціальна дірочка, аби повісити книгу на гвіздок і щодня вивчати нову тваринку. Ось моє улюблене:

Ходить котик тишком-нишком,Упіймав сіреньку мишку.Вгору він хвоста підняв,І промовив гордо: – Няв!

Напевно, всі українські діти змалку знають веселий новорічний віршик Івана Неходи, який уже давно став атрибутом зимових свят. А відтепер дітлахи зможуть поспівати чи почитати вже ілюстрований улюблений віршик про лісову новорічну історію, тримаючи в руках книжатко «У лісі, лісі темному». Ці книги зроблено з екологічного картону, який безпечно погризти чи посмоктати, якщо маляті припадуть до смаку не лише вірші. Малюнки виразні й упізнавані для малят, сповнені теплоти й радості. Вивчаючи, де в кого очі, вуха, лапки, хвостики, буде дуже легко водити пальчиком. Ілюстрували картонні книжки Олеся Варкач, Вікторія Намозова, Світлана Словотенко. Ці книжки стануть у пригоді в довгій дорозі, будуть приємним, корисним та доступним

Print Form
Подiлитись: