11+

Чорна рука хапає вас?

Матвій Яценко

Андрій КОКОТЮХА. Гімназист і Чорна Рука. – Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2016. – 225 с.
Уподобань: 11

У наш час існує багато страшилок про так звану Чорну Руку. Вона пробиралася через кватирку і душила неслухняних дітей. Таким чином вона швидко завоювала славу одної з найпопулярніших страшилок. В історії Андрія Кокотюхи «Гімназист і Чорна Рука» ми зіткнемося із нею особисто й отримаємо можливість дізнатися, хто ж таки її мав.

«Чорна Рука погрозу виконав.
Чи – виконала. Чорт його знає, що воно таке: хлопець чи дівчина, чоловік чи жінка. Справжній лиходій із коміксів, явно грається.»

Гімназист Юрко Туряниця отримує послання, де стоїть відбиток чорної руки, з вимогою принести одну тисячу до спаленого будинку. Він вирішив принести гроші, бо «буде біда». Інші гімназисти також отримували це послання, і несплата ні до чого доброго не призвела. Але Юрко знаходить труп в калюжі крові й одразу ж зустрічається з приватним детективом Шпигом. Шпиг починає розслідувати справу з мерцем, яка пов’язана з іншою справою, яку він розслідує. Чим все це закінчиться, хто підписується Чорною Рукою, де знаходиться історично цінний щоденник Добрянського Олеся, і хто вбив злодія Якова Зозуленка —читайте у книжці «Гімназист і Чорна Рука»!

Повість вигадлива, трохи комічна, трохи жахлива – всього потроху! Я впевнений, «Гімназист і Чорна Рука» Андрія Кокотюхи не розчарує легіони його фанатів.

Детектив «Гімназист і Чорна Рука» став переможцем топу БараБуки 2016 в категорії «Підліткова книжка року».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар