Чуба Уляна | Письменники


Письменниця. Народилася у Львові 1982 року. Закінчила Українську академію друкарства за спеціальністю «Видавнича справа і редагування». Багато років працювала редакторкою і журналісткою у вузькоспеціалізованих виданнях, писала на складні економічні теми. А для душі тим часом писала казки й вірші в дитячі журнали «Ангелятко» і «Ангеляткова наука», сценарії і жартівливі віршики для друзів.

Згодом народила донечку, а за кілька років і сина. Діти змалечку мали доступ до великої домашньої бібліотеки і дуже швидко обоє були готові слухати довгі історії.

«Якось я зрозуміла, що найохочіше діти слухають мої власні історії. Помітила, що особливо їм подобаються смішні казки, небилиці, перекручування слів і вигадування нових. Тоді й вирішила спробувати написати дуже смішну дитячу книжку, – розповіла БараБуці письменниця. – У дитинстві в нас стільки часу, що буває навіть нудно. Але цікава книжка завжди розвіює нудьгу, адже за мить ти можеш опинитися де завгодно, прожити з кимось ціле життя і навіть вийти цілком неушкодженим із неймовірно небезпечних пригод. Це магія!».

Авторка пригодницької повісті «Мед і Паштет – фантастичні вітрогони» («А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2020). Книжка одразу після виходу потрапила в довгий список «Книга року BBC-2020».

Нині Уляна Чуба пише продовження пригод Меда і Паштета та кілька інших історій для дітей. А також працює літературною редакторкою і коректоркою, виконуючи замовлення українських видавництв.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: