«Чулан» готує серію прогулянкових листівок Києвом


До «Книжкового Арсеналу» книгарня «Чулан» запустить проект «Крокуй!: маршрути сімейних прогулянок Києвом». «Крокуй! Київ» – це набір листівок, ілюстрованих мапами з маршрутами міських прогулянок для тих, кому цікаво творчо підходити до дослідження світу довкола. Авторські маршрути поєднують факти, цікавості, інколи чутки й навіть несенітниці, і все це разом допомагає розвивати творче ставлення до прогулянок, сімейного дозвілля й улюбленого міста.

«Наша невелика творча команда під дахом книжкового “Чулану” об’єдналася, щоби поділитися з вами надзвичайними історіями про улюблене місто. Пропонуємо вам бодай на кілька годин забути про існування GPS, озброїтися старою доброю картою, нотатником й олівцем, зручною парою взуття і поринути у міські пригоди», – закликають книгарі.

Читайте також: Путівник для тих, хто подорожує сидячи

У комплекті 12 яскравих листівкок-маршрутів для родинних прогулянок містом. 12 тематичних маршрутів допоможуть дітям і батькам дізнатися більше про Київ історичний і сучасний, мистецький і технічний, пішохідний і транспортний. Кожна листівка з одного боку містить план прогулянки у вигляді ілюстрованої мапи, з іншого – стислі описи пунктів маршруту, захопливі факти, легенди, які надихнуть зацікавитися пам’ятками, звичайними і незвичайними будівлями, лавками чи ліхтарями, повз які ми проходимо щодня. Кожен опис також має запитання і різноманітні творчі завдання, які можна розв’язувати дорогою чи повернувшись додому.

Читайте також: Як тебе не любити, Києве мій?

Набір адресовано юним киянам і гостям столиці, а також їхнім батькам, учителям і всім, хто цікавиться історією та культурою Києва.

Склали маршрути, придумали питання і написали відповіді керівник дитячої творчої студії «Арт-багаж», творчий педагог-організатор Наталя Даценко та дослідниця дитячої літератури, журналістка Ліза Гречанюк. Яскраві й кумедні карти намалювала художниця Марія Гермашева.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар