ChulanBookstore / ЧУЛАНЧИК / ЧУЛАН


«Чуланчик», магазин хорошої дитячої книги, було відкрито в листопаді 2009-го. Засновниці першої в Києві незалежної авторської книгарні – сестри Олена та Юлія Козловець (яка також є незмінною кураторкою дитячої програми «Книжкового Арсеналу») – поставили собі за мету створити затишне місце для поціновувачів якісної дитячої книжки – батьків, які шукають тільки найкращого для своїх дітей, малечі, школярів та підлітків, які обирають книжку за своїми вподобаннями, для колекціонерів та людей, які займаються книгою професійно та зацікавленні у знайомстві з найкращими виданнями, доступними на сьогодні.

Власниці обирають асортимент на власний розсуд, намагаючись твердо дотримуватися основного принципу – тільки якісна за змістом, оформленням, поліграфією, ілюстрацією, перекладом тощо книжка гідна стояти на чуланівських полицях. Поступово сформувався особливий контингент покупців – люди небайдужі, освідчені, зацікавлені у всьому новому, які довіряють вибору «Чулану», вдячні за поради та цінують досвід. У відповідь на запит дорослої аудиторії «Чуланчика» в листопаді 2011 року на тих самих засадах ретельного відбору та відповідального ставлення до формування асортименту було відкрито дорослий «Чулан». За час існування «Чулан» змінював приміщення, масштаб книгарні та формат, започатковував традиції. У різний час у книгарні проводилися читання та авторські зустрічі, виставки молодих художників, майстер-класи з ручного друку, різні навколо-книжкові заходи та зустрічі, донині функціонує дитячий «ЧИТАКИ-клуб» (за розкладом подій стежте на сторінках книгарні).

чулан1

На сьогодні до складу проекту входять такі книгарні в Києві:

«Чулан» на вул.Кудрявській, 2 де є література від найкращих видавництв, актуальний non-fiction, книжки з гуманітарних наук, мистецтва, фотографії та кіно, артбуки, подарункові та рідкісні видання, а також подарунки книголюбам. Години роботи: Пн–Сб, 10:00–19:00, Нд – вихідний.

ChulanBookstore на Пейзажці (Дегтярівський пров., 7) із найкращим вибором книжок для дітей всіх вікових категорій та книжкових уподобань, небанальними іграшками, літературою для батьків, нон-фікшн, інтелектуальною прозою, та дуже смачною кавою. Години роботи: Пн–Нд, 10:00–22:00.

«Чуланчик» у Трамваї в парку Шевченка з ретельною добіркою дитячої літератури. Години роботи: Пн–Нд, 9:00–21:00.

Chulan у Fedoriv HUB (Арена Сіті, вул. В. Васильківська, 5) із найкращою пропозицією книжок для дітей та дорослих, подарунковими виданнями, бізнес-літературою, години роботи – згідно з умовами простору.

E-mail: chulan.books@gmail.com
Сайт: chulan.kiev.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар