Цього тижня в Києві пройде KyivBookFest


Від 8 по 10 вересня у ТЦ «Gorodok Gallery» та Pochayna Event Hall відбудеться нова книжкова подія – KyivBookFest.

KyivBookFest – благодійний фестиваль. Організатори зазначають, що його головна мета – допомогти ГО «Реформація» безперервно забезпечувати військовослужбовців необхідною професійною і світоглядною літературою: бойовими статутами, підручниками та брошурами. У межах проєкту вже видано та розповсюджено понад 30 000 статутів і посібників серед військових та понад 40 000 книжок. На фестивалі планують зібрати 956 000 грн на друк 12 000 книжок для навчання та підвищення ефективності наших бійців.

Відвідувачі мають змогу зробити донейт, натомість отримавши запрошення на локацію з усіма подіями фестивалю. Розмір благодійного внеску залежить від кількості днів перебування на фестивалі. Водночас вхід на виставку-продаж книжок залишається вільним для всіх, а на галузевий форум – для військових, ветеранів, осіб з інвалідністю, пенсіонерів та дітей до 12 років (у супроводі батьків).

Отримати запрошення можна на сайті фестивалю: https://bit.ly/kbf1.

Також організатори разом із видавцями та Українським інститутом книги зібрали книжки, які вперше вийшли друком упродовж трьох місяців перед фестивалем. Їх розмістять на спеціальній «Вітрині новинок». Після події ці книжки передаватимуть українським бібліотекам.

Під час фестивалю з нагоди Дня воєнної розвідки України за найбільший донейт на зустрічі з Андрієм Кокотюхою подарують книгу «Таймер війни. Довга комендантська година» з автографом Кирила Буданова. Додатково кожного фестивального вечора під час музичної сцени розігруватимуться важливі та цінні призи.

Для відвідувачів із дітьми діє Дитяча програма. На дітей чекають читання від сучасних українських письменниць, квести, вікторини, майстер-класи, зустрічі й розмови про улюблені книжки.

Повна програма фестивалю – тут.

Стежити за новинами фестивалю можна на сторінках у соціальних медіа (Instagram та Facebook), а також на сайті фестивалю.

Організовує KyivBookFest Ініціативна Група Видавців (Владислав Кириченко, Іван Малкович, Дмитро та Віталій Капранови, Костянтин Кожемяка, Олександр Красовицький, Віктор Круглов, Микола Шейко, Юлія Орлова, Катерина Аврамчук, Сергій Поночовний, Ігор Степурін, Ірина Білоцерківська та Юрій Марченко), Спільнота Української Реформації (ГО «Реформація») та Pochayna Event Hall.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар