Дерманський дописав третю книжку про Чудове Чудовисько


Сашко Дерманський дописав третю частину роману про дружбу дівчинки Соні з Чудовим Чудовиськом. Як і дві попередні книжки серії, «Чудове Чудовисько і Погане Поганисько» побачить світ у київському видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Імовірна дата виходу – осінь 2014-го, до Форуму видавців. Про подробиці нової книжки письменник розповів в інтерв’ю «Українській правді. Життя».

Це пригодницька історія про дружбу, дотепна й багата на загадки й несподіванки. Наразі її автор не може сказати, чи буде четверта книжка, однак і не виключає такої можливості.

«Я дуже довго народжував цю книжку – з різних причин вона затягнулася на три роки, – розповідає Дерманський. – Текст не любить, коли пишеш розділ чи піврозділа, а потім за місяць повертаєшся до писання знову. Треба писати, постійно думати, крутити в голові події та героїв – і тоді письмо рухає саму історію… Вже є перша схвальна рецензія – від дочки Влади. Вперше в мене була розлога розмова про книжку з донькою. Вона прочитала рукопис, робила помітки, зачитувала окремі епізоди».

Раніше БараБука писала про дві перші книжки з серії про Соню і Чу – «Чудове Чудовисько» і «Чудове Чудовисько в країні Жаховиськ». Ілюстрації до обох книжок створив художник Максим Паленко.

Джерело: БараБука.

Читайте також інтерв’ю з письменником: «Любов до книжки слід прищеплювати з перших місяців життя»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар