Дерманський написав продовження «Маляки»


Сашко Дерманський дописав другу частину історії про Маляку, принцесу Драконії. «Маляка і Навіжений дракон» – так називатиметься повість, яка, ймовірно, буде другою частиною циклу (усього планується три). За словами автора, в ній з’явиться Малячина бабуся, два нові дракони серед головних героїв, двірник Насвинячили.

«Я завжди писав про драконів: є в мене й віршики, є казки, була “абабівська” “Казки дракона Омелька”, – каже Сашко Дерманський. – Це черговий драконячий поклик. Народився в рік дракона. І, власне, тому й пишу, що діти це дуже люблять. Люблю догоджати дітям».

Дракони слів на вітер не кидають. Обіцяли вилікувати хворе бабусине серце – і вилікували. Ще й запросили Малячину бабусю працювати в їхній школі. Тільки не все так сталося, як гадалося. Дорогою в Драконію бабусю викрадено здоровезним чорним драконом. І що тепер робити? Сідати й плакати? Дзузьки! Навіть якщо й дуже хочеться заревати всю Драконію слізьми, цього не дозволять вірні друзі. А де вірні друзі – там і пригоди.

Книжка побачить світ у видавництві «Теза», орієнтовно – до весняного «Книжкового Арсеналу».

Нагадаємо, що перша історія циклу «Маляка – принцеса Драконії» вийшла 2015 року й відразу полюбилася як малим читачам, так і літературним критикам, які нещодавно внесли її до списку найкращих дитячих видань минулого року.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар