Дідух-Романенко Світлана | Письменники


Поетка, письменниця, перекладачка. Народилася 1983 року в місті Борисполі, де проживає й нині. Пише вірші з дитинства. В 11-му класі написала гімн ліцею ім. Павла Чубинського, у якому навчалася. Закінчила Київський національний торговельно-економічний університет, де здобула спершу спеціальність «Товарознавство та експертиза в митній справі», а згодом опанувала інший фах – «Філологія. Переклад (англійська мова)». Півтора роки пропрацювала інспекторкою пасажирського відділу Бориспільської митниці. Після народження сина отямилася й перейшла на творчу роботу, чому неймовірно рада.

Пише для дітей і дорослих. Співпрацює з журналом «Пізнайко». Вважає себе «естрадною поеткою», бо любить виступати перед публікою. Учасниця музично-поетичного пасьянсу «Козирні дами», проекту «8 жінок», проекту «Почути» для людей із вадами слуху. Створювала разом із колегами фотоальбоми про Бориспіль та Бориспільський район. Любить фотографію та подорожі.

Учасниця Асоціації поетів-ронделістів України, від 2014 року – Національної спілки письменників України.

Авторка поетичних збірок для дорослих «Моя зоря» (2001), «Дівчинка з дорослими очима» (2005), «Душа епохи молодість» (2006), «Світла і тіні» (2015). У 2018 році дебютувала в дитячій літературі як авторка серії картонок видавництва «Маміно» «Міняймося хвостами» (2018) та «Впізнай мене» (2018), а також «сонної» поп-ап книжки «Раз, два, спи… Перша сонна лічилка» («Моя книжкова полиця», 2019).

Лауреатка Міжнародного літературного конкурсу «Гранослов» (2004), Премії ім. Павла Чубинського (2012), багаторазова переможниця і дипломантка конкурсу «Коронація слова», володарка звання «Поет року» за версією журналу «Дніпро» (2015). У 2018 році отримала Відзнаку бориспільського міського голови.

Бібліографія авторки – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: