Динозаврячий квест від «Фонтану казок»


До програми фестивалю «Книжковий Арсенал» молоде київське видавництво «Фонтан казок» підготувало цілу програму. Кожен день буде присвячений одній із книжкових серії цього видавництва. Середа, 22 квітня – День доброго чаклунства; четвер, 23-го – День добрих казок; п’ятниця, 24-го – День динозаврів; субота, 25-го – День добрих віршів. У ці дні на книжки згаданих серій усі покупці отримають знижки. А в неділю, 26 квітня, у День добрих читачів, знижку отримає кожен, хто придбає мінімум три будь-які книжки видавництва.

24 квітня «Фонтан казок» проведе для дітей «динозаврячий квест» «Від Вінчі до Едісона» – тут будуть рухливі й інтелектуальні ігри та конкурси. УВАГА: для участі в квесті потрібно попередньо зареєструватися за телефонами (095) 270-30-80, (095) 404-44-42 (Марина Климова), або на мейл marina@fontan-book.com, або приватним повідомленням на видавничій сторінці у Фейсбуку.

фонтан1

Презентація усіх новинок видавництва – дійство під назвою «Фонтан казок, пригод і віршів» – відбудеться в неділю, 26 квітня, о 16:00 у «Дитячих майстернях».

Вхід за умовами фестивалю.

Усю програму фестивалю шукайте тут.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар