«Дитяча Книга року BBC 2017» спонукає дітей вставати з-за компа


«ВВС Україна» оголосила переможців премії «Книга року ВВС–2017», представленої в партнерстві з Культурною програмою Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). «Книгою року ВВС–2017» стала збірка оповідань Катерини Калитко «Земля загублених, або Маленькі страшні казки» (ВСЛ), а переможцем у номінації «Дитяча книга року ВВС–2017» обрано книжку Анни Коршунової «Комп і компанія» (Час майстрів).

Катерина Калитко та Анна Коршунова отримають винагороду £1000 у гривневому еквіваленті кожна.

Читайте також: «Дитячу Книгу року ВВС 2016» присудили за страшні історії

Світлана Пиркало, радниця ЄБРР з питань культури і член журі Премії, прокоментувала:

«“Комп і Компанія” Анни Коршунової, переможець у категорії “Дитяча Книга Року”, – це чудова історія про те, як встати із-за комп’ютера і знайти дружбу і пригоди. Вона перегукується з найулюбленішими класичними творами української дитячої літератури. Тільки тоді, коли пірнеш з головою у реальне життя, можна прожити справжнє дитинство, завести справжніх друзів і разом побороти несправедливість – і все це буде весело! Це важливий урок не лише для дітей, але й для їхніх батьків, залежних від соціальних мереж».

У короткому списку книжкової премії BBC 2017 року було чотири книжки.

До журі конкурсу «Книга Року ВВС» увійшли Віра Агеєва, Ольга Герасим’юк, Віталій Жежера, Тарас Лютий, Світлана Пиркало, Марта Шокало.

Нагадаємо, що напередодні, 14 грудня, БараБука оприлюднила список найкращих дитячих, підліткових і родинних книжок 2017 року.

Джерело: bbc.com. Фото: BBC.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар