«Дитяча Книга року BBC – 2020» оголосила переможця


«ВВС News Україна» у прямому ефірі оголосила імена переможців літературної премії «Книга року ВВС» у трьох номінаціях. Переможець у кожній номінації отримає грошову премію в розмірі гривневого еквіваленту £1,000.

Щороку БараБука особливо переймається долею дитячої категорії. Барабанний дріб! У 2020 році журі присудило перемогу книжці «Мед і Паштет. Фантастичні вітрогони» Уляни Чуби (видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»), звертаючи увагу на сатиричний бік твору. Як писала БараБука, це перша книжка письменниці, більше про неї читайте в огляді «Що вродило? Урожай дебютів у дитячій літературі».

Фіналістів обирало журі з 11 дитячих видань, які увійшли до довгих списків «Книги року ВВС 2020».

Нагадаємо, що загалом до короткого списку в номінації «Дитяча Книга року BBC – 2020» увійшло п’ять книжок. Крім переможної книги, серед фіналістів були такі видання:

Цього року до журі премії «Книга року ВВС» увійшли: Віра Агеєва, професорка Національного університету «Києво-Могилянська академія»; Вадим Карп’як, телеведучий; Світлана Пиркало, письменниця, радниця з питань культури ЄБРР; Віталій Чепинога, блогер; Марта Шокало, головна редакторка BBC News Україна.

Не пропустіть церемонію оголошення результатів рейтингу «Топ БараБуки 2020», що відбудеться 18 грудня о 20:00. У списку фіналістів – тридцять дуже сильних позицій. Хто переможе? Дізнаєтеся вже за тиждень!

Джерело: БараБука

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар