Дитяча книжка допоможе зібрати 1 млн грн для онкохворих діток


Напередодні нового року письменниця Катерина Бабкіна поставила собі мету: зібрати за 2016-й рік 1 млн гривень для благодійного фонду «Таблеточки», який опікується онкохворими дітьми, за допомогою своєї нової книжки «Шапочка і кит».

«Один мільйон гривень я хочу зібрати для фонду “Таблеточки” в 2016 за допомогою книжки “Шапочка і Кит”, котра нарешті в продажі. Це історія про кита, хлопчика Шапочку, котрий хворіє на лейкоз, його маму, тата, маминого нового бойфренда, мокрого хлюща та інших персонажів трепетного, дуже особливого світу Шапочки. Оце й усі мої цілі і обіцянки на новий рік», – написала Бабкіна у своєму фейсбуці.

За словами письменниці, «Шапочка і кит» – «чудовий початок і привід до розмови з дітьми (і дорослими) про інакших, людей, котрі живуть серед нас і разом, але мають інші можливості, відмінні від наших, мають свої небезпеки, хвороби і потреби, але так само мають бути любленими і щасливими. І – чудовий привід допомогти тим, хто цього так потребує».

Юлія Пилипчатіна, яка ілюструвала книжку про Шапочку, так написала про неї: «Я не скажу об этом больше, чем сказала Катя и чем я смогла нарисовать. Но для меня вместе с работой над этой книжкой происходила важная внутренняя работа, пересекающаяся с реальными событиями. Пока я решала, читая текст, браться за эту сложную тему или нет, Шапочка сам нашел себе место внутри меня и шаг за шагом, почти за руку провел по моим отчаяниям и тревогам, через боль утраты куда-то в исходную точку – к любви, над которой страх потери не властен».

Як повідомляють у «Видавництві Старого Лева», п’ять гривень із вартості кожного примірника буде перераховано фонду «Таблеточки». Окрім цього, «ВСЛ», фонд та Катерина Бабкіна запустили онлайн-челендж #shapochka_i_milion_na_tabletochki, а також розроблять інтерактивний додаток для телефонів і планшетів за мотивами книжки та обіцяють організувати продаж оригіналів малюнків і колажів художниці Юлії Пилипчатіної.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар