Дитяча літературна школа (осінній набір)


30 жовтня – 3 листопада в Києві відбудеться Дитяча літературна школа від LITOSVITA. Цього разу організатори підготували нову програму – діти будуть вигадувати і писати сценарії мультфільмів та ілюструвати їх. Маленькі автори не лише оволодіють початками літературної майстерності, а ще й сценаристики! І стануть авторами справжньої книжки.

Обов’язкова попередня реєстрація учасників.

Лектори і тренери школи – відомі та професійні письменники, сценаристи, ілюстратори: Леся Воронина, Сашко Дерманський, Сергій Гаврилов, Таня Стус, Зірка Мензатюк, Мія Марченко, Олена Павлова, Міра Київська, Марія Придьма.

Учасники дізнаються про «творчу кухню» відомих письменників, основи літературної і сценарної творчості, оволодіють практичним інструментарієм письма: де і як знаходити сюжети та героїв; як описувати та ілюструвати; звідки брати ідеї та натхнення.

Сценарії та ілюстрації усіх випускників школи надрукують справжньою книжкою. Кожна дитина отримає авторські примірники.

Програму спеціально розроблено для дітей віком 8–12 років, для тих, хто хоче розширити літературний світогляд та оволодіти початками сценарної майстерності. Програма складається з 25 годин інтерактивних і практичних занять.

site_1200x5001-1100x445

Як узяти участь?

Щоб стати учасником школи, потрібно заповнити реєстраційну анкету. Кількість місць обмежена. Вік дітей – 8-12 років. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 2000 грн. У вартість входить навчальна та розважальна програма, видання книжки, смачні перерви, роздаткові матеріали, сертифікат.

Місце проведення: Національний музей Тараса Шевченка (бул. Т.Шевченка, 12)

Організаційні партнери: Національний музей Тараса Шевченка, портал «БараБука»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар