Дитяче журі рецензує довгий список топу БараБуки (частина 2)

Автор: Написатор


Поки вся дитячолітературна громадськість із завмиранням серця чекає на оголошення результатів Топу БараБуки 2017, ми публікуємо другу частину відгуків* нашого найнепідкупнішого у цілому світі Дитячого журі (першу частину можна прочитати тут).

Нагадаємо, що Дитяче журі БараБуки – це книгодрузяки з літературного гуртка «Написатор», поділені на дві групи за віком. Молодші (7–8 років) та старші (9–11 років). Дитячому журі було запропоновано книжки нашого довгого списку, розраховані на різні вікові категорії, однак кожну з них можна прочитати протягом заняття гуртка й написати на них короткий відгук.

Ольга Зеленська

Як Гусь свою любов шукав. Авторка та ілюстраторка – Надьожна. Видавництво «Віват»

Гусь-романтик

Я обрала цю книжку, бо одразу ж в очі кидається обкладинка з гусаком і пляшечкою із сердечком всередині.

Подивившись всередину книжки, можна побачити сторінки-картинки з одним реченням. Текст написаний поезією.

Це невелика оповідь про кохання. Звісно ж, це художня книжка. Тому що у реальному житті гусак не може полюбити повну собі протилежність. І це фантастичне оповідання. Головні герої – Гусь і Лисиця. Взагалі найцікавіше тут – це картинки. Але, якщо не описувати ілюстрації, то ви цю книжку не зрозумієте. Я гадаю, що її можна читати з 11 років, бо молодші не зрозуміють зміст і прикол цієї книжки.

Олеся Ремізова

Лякація. Автор Іван Андрусяк. Ілюстраторка Лілія Курцеба. Видавництво «Фонтан казок»

Відгук на дитячу книгу «Лякація»

Дуже цікава, трохи дитяча віршована книжка із гумором, але не дуже смішним. Я обрала цю книжку, бо вона красива. І автор мене вразив. А ще цікава назва і цікавий формат.

Сама книга мала, але малюкам вірші-пригоди сподобаються. Цікаво, що книгу назвали як один з віршів. Мене вражає: назва, типи та різновиди творів. В ілюстраціях багато тварин із гетерохромією – різним кольором очей.

Лякація – фантастична та різнобарвна книга. Загальних героїв тут немає, у кожному вірші вони інші, і всі герої є тваринами, окрім автора. Події відбуваються у зовсім різних частинах міста та різних країнах.

Книга більш дитяча, краще читати її у віці 3–6 років. Вдала ілюстрація у творі, який має назву «Пісня». В книзі багато цікавого, а смішного – ще більше! Ця книга ні на що не схожа, окрім якоїсь збірки казок.

В цілому: книга для дітей дошкільного віку! Читати рекомендую малюкам.

Дар’я Кондратенко

Вовк під вікном. Українська народна казка. Ілюстраторка Наталя Кащак. Видавництво «Маміно»

Український відгук

Я обрала цю книгу тому, що у неї цікава назва і хочеться прочитати книгу свого українського народу. Це весела художня книжка, фантастичні події. Головний герой, на мою думку, вовк. Події відбуваються у селі, де з’являється з’їхавший із глузду вовк.
Книжка мені сподобалася тому, що там багато картинок, і вони мені подобаються.
Частина, де бабуся залякувала онучку, мені була схожа на те, як моя бабуся часом залякує мене.

Я думаю, книга розрахована на будь-який вік. Я рекомендую читати цю книжку тим, кому не вистачає радості.

Влада Гавенаускайте

Усе через банани. Авторка та ілюстраторка Віолета Борігард. Видавництво «Віват»

Нехочука

Для початку візьму обкладинку. На ній намальовано і написано, для яких дітей віком, яке видавництво, що у цій книжці можна робити, хто її написала.

Перейдемо до шрифту. Написано досить великими буквами.

Тому підходить як для дітей, так і для старших людей, і навіть для пенсіонерів.
Усе дуже весело, і обличчя намальовані дуже гарно і не змазано. Є цікаві, яскраві малюнки, які приваблюють, цікаві завдання. Ідеться про принцесу, яка була кухаркою, це неочікувано для маленьких читачів. Не написано, що принцеса сидить у рожевому платі і в усіх усе вимагає. Навпаки, вона сама дуже смачно усім у королівстві готувала. І раптом її вкусила Нехочука. А далі читайте :).

*Дитячі рецензії подано в авторській редакції.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар