Дитячий фестиваль «Бадяка-Маняка» на Тернопільщині


31 травня – 1 червня 2015 року «Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва» запрошує батьків із малюками на літературні розваги до Бережанського замку (Тернопільська область). Саме там відбуватиметься дитячий літературний фестиваль у рамках соціокультурного проекту «Вся Україна Читає Дітям/All of Ukraine Reads to Kids». У фестивальних читаннях візьмуть участь дитячі письменники та видавці Леся ВоронинаГалина МаликАнатолій КачанОлександр ГаврошГалина Ткачук, Оксана Яблонська, Наталя Трохим, Іван АндрусякОлександр ДерманськийІрина МацкоБожена Антоняк, Анатолій Ільченко, Олена Адронатій, Адель Ягібецова та інші.

Окрім горішків, на вході відвідувачів чекають танці та світлові інсталяції від Ігоря Мамуса (МО «Коза»), вулична фотовиставка «Дитяча усмішка», квест «Таємниці Бережанського замку», доброчинний забіг, майстерки для дітей від Ірини Мацко, арт-студії «Прищіпка», Будинку творчості школярів та Станції юних техніків. Будуть презентовані соціокультурний проект «Вся Україна Читає Дітям» та відеопроекти «З любов’ю до дітей» і «Моя країна – Україна» Сашка Лірника. Програму заходів завершить концерт від неперевершеного «ГИЧ-окрекстру».

1 червня відбудеться наукова конференція «Комунікативні процеси у сучасних творах для дітей та юнацтва». Заявки для участі приймають до 27 травня. Матеріали конференції увійдуть до «Вісника Центру Дослідження Літератури для Дітей та Юнацтва».

Серед організаторів дійства – Бережанська міська ГО «Рідне місто» та місцеві музеї, мистецьке об’єднання «Коза», Національна скаутська організація «Пласт», культурний молодіжний клуб «Гілель».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар