Дитячий міжнародний фестиваль у Львові


Уже сім років поспіль навесні відбувається Дитячий міжнародний фестиваль у Львові. Ініціатором і головним організатором є Форум видавців. Фестиваль складається з творчої, літературної та спортивної частин, однак основною є літературна програма. Традиційно дитяче свято розпочинається костюмованим парадом літературних героїв. Незмінними у програмі є фестиваль дитячого читання «Книгоманія», парад учасників, акція «Книжка від зірки», книжкова вікторина «Візьми, читай!» та ярмарок дитячих книжок «Форум – дітям!».

Дитячий міжнародний фестиваль у Львові – це «парад» фестивалів, кожен із яких має свою мету, а всі разом вони демонструють дітям та їхнім батькам безмежність можливостей для розвитку дитини. Найголовніша у цьому параді «Книгоманія» – комплекс подій, спрямованих на популяризацію читання серед дітей та підлітків (зустрічі з письменниками, автограф-сесії, майстер-класи тощо).

Окрім того, в рамках події у Львові відбуваються фестивалі дитячої творчості й ремесел, настільних ігор, а також ігрові квести, семінари, виставки та ярмарок дитячих книжок. Важливою літературною подією на фестивалі є дитяча книжкова премія «Левеня» – перша незалежна премія в галузі дитячої літератури, лауреати якої отримували нагороди на престижних міжнародних книжкових виставках.

Сайт: childrenfestival.org.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: