ДИВОГРА | Видавництва


Видавничий проект «ДивоГра» стартував 2015 року з видання серії розвивальних розмальовок-постерів «Великі розмальовки для маленьких діточок». Але основним напрямом команда обрала створення літератури, ігор та іграшок для дітей із особливостями психічного розвитку.

Засновниця та керівниця видавництва «ДивоГра» – Ганна Усатенко. «Ми віримо, що спілкування і взаємозв’язки дуже важливі. Оволодіти навичками спілкування – це серйозний виклик для дітей із особливими потребами, – переконані у видавництві. – Ми знаємо, що найкращий досвід – здобутий через гру й творчість, тому розробляємо літературу та іграшки, які допоможуть долучити дітей до спілкування та взаємодії».

2016 року у видавництві «ДивоГра» вийшла перекладна казка «Білосніжка» – перша книжка з піктограмами українською. Такі видання призначені для розвитку мовлення, а також навчання читанню дітей із розладами аутичного спектру, порушенням сприйняття тексту та іншими особливостями, які заважають дітям навчитися читати звичайні книжки.

2018 року побачили світ іще дві книжки видавництва – «Марійка захворіла» та «Зоопарк». На сюжетах із щоденного життя дітей автори пояснюють, як поводитися в різних ситуаціях: у громадських місцях, на прийомі в лікаря, у школі та крамниці тощо.

Крім того, «ДивоГра» пропонує набір карток і постерів «Емоції. Почуття», які є дієвим інструментом у роботі психологів, педагогів, логопедів і дефектологів, а також цікавою грою для домашніх занять із дітьми. Картки допоможуть дітям навчитися розрізняти емоції, краще розуміти себе та інших. Для родин дітей із особливими освітніми потребами такі видання та іграшки – можливість налагодити комунікацію з дитиною, увійти в її світ через прості ігри та співпрацю, навчити дитину спілкуванню через слова або зображення.

Сайт: www.dyvogra.com.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: