Дьоміна Анна | Письменники


Письменниця. Народилася в місті Бахчисарай в українському Криму. Виросла в Києві.

Література й точні науки завжди йшли поряд у житті Анни: олімпіади з математики – і конкурс МАНу з віршами, навчання на факультеті інформатики Києво-Могилянської Академії – і курс літературної творчості Сергія Іванюка, робота в ІТ – і письменницька кар’єра.

Перша книжка Анни вийшла 2019 року у видавництві «Зелений пес». Далі були кілька збірок із колегами, перемога в конкурсі казок видавництва «Наш Формат» та конкурсі видавництва «Відкриття». 2022-го у видавництві «Парасоля» вийшла спільна з Яною-Марією Кушнєровою повість «Дорогою грози», а вже наступного року у видавництві «ТУТ» побачила світ серія коміксів «Академія духів природи» про українських чарівних істот. Також у 2023 році Анна Дьоміна написала оповідання для збірки «Твоя різдвяна історія», що вийшла у видавництві «Парасоля».

Вигадувати історії Анні допомагають донька Софія і невгамовний шпіц Іві. Анна обожнює мандрувати, тож її герої майже в кожній історії вирушають у подорож, а їхні шляхи сповнені пригод.

«Коли пишеш для дітей, у тебе є шанс додати барв до строкатої ковдри їхніх спогадів. Адже улюблені книжки дитинства залишаються в серці назавжди», – переконана письменниця.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: