Другий том мальованих історій Даогопак


1 червня о 15:00 у книгарні «Читай-город» відбудеться неймовірний святковий захід «Даогопак» для дітей від 6 до 69 років.

Програма свята включатиме майстер-клас «Мистецтво графіті» та акцію «Намалюй козака-героя», тематичний аква-грим, презентацію другого тому графічного роману-блокбастера «Даогопак: Шляхетна любов» разом із Максимом Прасоловим, Олексієм Чебикіним та Олегом Коловим (о 16:00), автограф-сесію авторів, фотосесію з героями книги, подарунки та сюрпризи для читачів.

Книгою «Даогопак: Шляхетна любов» видавництво Nebeskey продовжує 3-томну серію проектів модернізації національного міфу в жанрі повнометражної і короткометражної графічної прози, в основу якої покладено сюжети української історії та міфології. Незабаром – завершення саги про пригоди козаків-характерників із лицарського ордена майстрів бойових мистецтв і магії Запорізької Січі – «Даогопак: Таємниця Карпатського мольфара».

Видання другої книги «Шляхетна любов» готувалося впродовж двох років. Наші герої повертаються додому після Анталійської гастролі. Однак і тут все не безхмарно, й на них чекають нові пригоди. Стосунки між головним героєм козаком Олесем та дівчиною-ніндзя Арі-Сан попри появу ніжних почуттів зазнають небезпечних випробувань. А часом навіть здається, що все тримається лише на оптимізмі ікластого Гусака та крилатого Свина.

Адреса: «Читай-город», вул. Богдана Хмельницького, 3Б

Вхід вільний.

Читайте також: Готується комікс за мотивами Майдану

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар