Дубінська Ліля | Дітознавці


Дитячий психолог із багаторічним досвідом практики. Упродовж 2005–2013 рр. вела розділ «Психологія» в журналі «Твой малыш». 2016 року вийшла книжка, порадник і помічник для батьків, «Дитина не слухає. Що робити?».

Народилася в Києві. Змалечку відчувала цікавість до людини: чому люди такі різні, як їм порозумітися між собою? Після школи вибрала освіту демографа – здавалося, саме ця наука відповість на запитання про те, які люди і як живуть у навколишньому світі. Закінчила факультет демографії в Московському економіко-статистичному інституті. Після навчання повернулася в Київ, бо не уявляла собі життя без цього міста. Змінила кілька професій – була економістом, програмістом, бухгалтером… А на початку 1990-х, коли все в житті, і суспільному, й особистому, рухалося і змінювалося, почала навчатися в Міжнародній психолого-педагогічній програмі «Особистість і міжособисті стосунки», яку привезла в Україну Мєй Хілі (США). На той час ця програма працювала в 36-ти країнах світу, а 37-ю, першою та єдиною серед пострадянських країн, була Україна. Участь у цій програмі стала подією, що визначила покликання і напрям подальшого життя Лілі Дубінської. Завдяки програмі отримала освіту «психологічного супроводжувача» дорослих і дітей.

Веде приватну практику. Розробила авторський семінар психологічної підтримки вагітних та породіль «Підтримка малюка вже зараз». Є авторкою програми психологічного супроводу вагітності та пологів для майбутніх мам. Уже 22 роки – щаслива бабуся чудової онуки, яка наразі здобуває освіту психотерапевта.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: