Дві українські ілюстраторки – серед переможниць Болоньї 2022


Дитяча книжкова виставка в Болоньї оприлюднила імена переможців конкурсу ілюстраторів за 2022 рік. 3873 учасники з усього світу (92 країни) надіслали свої роботи на 56-ту виставку ілюстраторів у Болоньї. До фіналу вийшло 318 робіт, із яких журі обрало 78 ілюстрацій від ілюстраторів та ілюстратором із 29 країн світу.

У списку переможців цього року – дві українські ілюстраторки. Це Поліна Дорошенко та Анна Іваненко. Анна Іваненко перемогла з ілюстраціями до книжки «У міста є Я» Ірини Озимок, яку було відзначено як найкращий дебют 2021 року в рамках Топу БараБуки.

Анна Іваненко
Поліна Дорошенко

Загалом до фіналу вийшли роботи шести українських ілюстораторок – крім переможниць, це також ілюстрації Оксани Драчковської (яка ввійшла до списку переможців торік), Тані Якунової, Олени Лондон, Наталії Шалошвілі.

З повним списком фіналістів можна ознайомитися тут.

Болонська виставка ілюстраторів проходить щороку, починаючи від 1967-го. Мета цього конкурсу – демонстрація останніх трендів ілюстрації через нові імена художників. Виставка організовується в рамках Дитячої книжкової виставки в Болоньї (Італія). Цього року подія відбудеться 21–24 березня.

Джерело: БараБука

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар