«Еспресо. Вибір читачів 2021»: фіналісти дитячої та підліткової категорії


Експертне журі книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів 2021» вибрало трійки фіналістів у кожній із категорій. Нагадаємо, що експертне журі складається з дванадцяти професійних літературознавців, критиків та дитячих письменників, що впродовж липня вибирали найкращі книжки з довгих списків.

«Цьогоріч вибір для експертів виявився непростим, – зазначають на сайті «Еспресо». – Приємно відмітити, що на цьогорічний конкурс було подано багато гідних перемоги книжок».

Твори-фіналісти пройшли двоетапний відбір. Таким чином із 79 видань у номінації «Література для дітей» до фіналу потрапило три книжки:

Василь Карп’юк. Олекса Довбуш. Таємниця Сили (видавництво «Discursus»)

Настя Музиченко. Загублені в таборі (видавництво «Наш Формат»)

Іван Андрусяк. Морськосвинський детектив (видавництво «Vivat»).

Із 18 книжок, які були подані на розгляд та оцінювання журі, до фіналу номінації «Література для підлітків» потрапило три книжки.

Наталія Довгопол. Мандрівний цирк сріблястої пані (видавництво «Vivat»)

Анна Багряна. Вітрова гора (видавництво «Наш Формат»)

Володимир Аренєв. Заклятий меч, або Голос крові (видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»).

Фіналісти «дорослої категорії» – тут.

Попереду – третій етап конкурсу, під час якого остаточних переможців визначатимуть читачі. Від вересня до листопаду в бібліотеках по всій Україні можна знайти трійки фіналістів 2021 року, прочитати й проголосувати за те видання, яке найбільше сподобалося. Для цього оргкомітет премії закупив книжки фіналістів та розіслав по бібліотеках України.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар