Файні Букс


Книгарня-кав’ярня «Файні Букс» – територія дитячих книжкових бестселерів, місце зустрічі найпримхливіших книголюбів і просто шукачів книжкових перлин. Тут представлено найцікавіші дитячі новинки, розвивальні альбоми для малечі й корисна література для сучасних батьків. Окреме місце займають улюбленці бібліофілів – переможці міжнародних конкурсів, премій, роботи талановитих вітчизняних і закордонних книжкових ілюстраторів.

«Файні Букс» позиціонує себе як простір зустрічі читача з особливою книжкою. Там, де кожен знайде свій особистий скарб. Тому консультанти книгарні готові порадити літературу як найвибагливішому підлітку, так і дитині, яка тільки відкриває для себе чарівний світ книжок. Тут поважають смак і думку кожного. Із задоволенням діляться враженнями від прочитаного, проводять палкі дискусії щодо найкращих авторів, перекладів та літературних рішень. Адже саме такі обговорення розпалюють цікавість до книжок, нових знань і допомагають залучити до читання якомога ширшу аудиторію. Також у книгарні представлено захопливі ігри, інтерактивні записники, літературу англійською мовою й тактильні книжки для найменших поціновувачів цікавого й корисного читання.

Книгарня «Файні Букс» – перше місце на лівому березі Дніпра, де не лише можна провести час серед розумних книжок, а й скуштувати десерти на будь-який смак. Для дорослих відвідувачів передбачено окрему зону, де можна без поспіху відпочити, роздивитися вподобані як дитячі, так і дорослі книжки й випити ароматної кави.

файні-букс2

Адреса книгарні-кав’ярні: Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4в.

Години роботи: щодня від 10:00 до 22:00.

Телефон: 063 327 18 88.

файні-букс1

Адреса партнерської книгарні «ТриУ»: Київ, вул. Академіка Заболотного, 37 (ТРЦ «Арт Молл», 2 поверх).

Години роботи: щодня від 10:00 до 21:00.

Телефони: 098 707 18 88, 095 718 08 71, 044 337 42 37

Книгарня в соцмережах: ІnstagramFacebook.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар