Осійчук Ореста | Письменники


Дитяча письменниця (псевдонім – Оршуля Фариняк). Народилася 1 червня 1982 року. Уродженка Львівщини, яка усе дитинство та юність провела на Волині, в маленькому містечку Стара Вижівка. Малою марила про письменницьку кар’єру, але була переконана, що всі письменники мертві, тому її мрія нездійсненна. Та ніхто не міг заборонити фантазерці вигадувати «нові історії у шкільних зошитах», писати вірші, створювати настільні ігри, очолювати «дворовий драматичний театр». На Волині закінчила Старовижівську загальноосвітню школу, вищу юридичну освіту здобула у Волинському державному університеті ім. Лесі Українки. Проживає у м. Луцьк.

Попри те, що виросла в сім’ї лікарів, закінчила юридичний факультет Волинського державного університету імені Лесі Українки. Працювала в рідній Старій Вижівці юрисконсультом, згодом – помічником судді.

Переїхавши в Луцьк, кардинально змінила своє життя. Почала працювати над романом-фентезі «Айхо, або Подорож до початку», який у 2013 році отримав першу премією «Коронації слова» в номінації «Прозові твори для дітей».

У 2014 році «Айхо, або Подорож до початку» виходить друком у луцькому видавництві «Твердиня» під псевдонімом «Оршуля Фариняк». У січні 2015-го видавництво презентувало читачам продовження фентезійної історії «Айхо, або Полювання на шпигуна». А вже 2016 року Ореста Осійчук стала лауреаткою Європейського конвенту наукової фантастики «Єврокон» у номінації «Найкращий дебют».

2017 року видавництво «Синя папка» перевидало першу частину циклу «Айхо» на IV Міжнародному фестивалі фантастичної літератури та уявних світів «LiTerraCon» у Києві. Тоді ж письменниця відмовилася від використання псевдоніму й почала підписувати твори справжнім іменем.

Мешкає в Луцьку, виховує донечку Боженку і працює над четвертою частиною фентезійних пригод хлопчика Айхо та його мандрів Світом Узбережжя.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: