Фестиваль дитячих малюнків про Україну


1 червня стартував фестиваль дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей». Співорганізаторами Фестивалю є Благодійний фонд «Омріяна Країна» та ДП «Центр Розвитку Сучасного Мистецтва», підтримує проект Міністерство культури України.

«Ми вирішили вже сьогодні дати можливість дітям сформувати образ майбутнього – образ Омріяної України, в якій їм хотілося б жити», – зазначають організатори. Принциповим є те, що це формат фестивалю, а не конкурсу, адже «цінним є кожний малюнок, кожна мрія». Утім, передбачено призи для 10 учасників, які першими надішлють свої малюнки, 10 авторів найкращих малюнків, а також 10 авторів малюнків із оригінальним задумом.

Метою фестивалю є творення позитивного образу майбутнього, формування української ідентичності у дітей, спонукання дітей до мріяння, розвиток творчих здібностей у дітей, а також формування позитивного емоційного імпульсу в суспільстві.

Свої малюнки можуть надсилати діти дошкільного та шкільного віку. Обмеження по кількості робіт немає. Прийом робіт триває до 1 серпня 2014 року. Детальні умови участі на сайті фестивалю. Малюнки будуть опубліковані на сайті www.mriyafest.org.

З усіх малюнків Організатори створять образ омріяної України – величезне панно, яке демонструватимуть на одному з будинків у центрі Києва до Дня незалежності України.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар