Фіналісти Book Pitch: вболіваємо за young adult кіно


Експерти книжкового пітчингу Book Pitch – спільного проєкту Одеського міжнародного кінофестивалю та Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» – визначили короткий список книжок, що претендують на втілення у форматі кіно. Серед восьми фіналістів – дві книжки для молоді, за які БараБука особливо вболіває.

Ці твори будуть презентовані 1 жовтня в онлайн-форматі під час секції Film Industry Office 11-го ОМКФ.

До фіналу Book Pitch увійшло 8 проєктів:

«За спиною», Гаська Шиян

«Твій погляд, Чіо-Чіо-сан», Андрій Любка

«Доця», Тамара Горіха Зерня

«Троянди за колючкою. Сповідь про жіночу тюрму», Ірина Агапєєва

«Зграя», Анастасія Нікуліна

«Шпигунки з притулку «Артеміда», Наталія Довгопол

«Паперові солдати», Брати Капранови

«Третя кабінка – Лос-Анджелес», Олена Захарченко.

На Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю ці проєкти будуть представлені українським та міжнародним інвесторам кіноіндустрії для потенційної екранізації. Також серед них буде визначено власника приза від Книжкового Арсеналу – найбільш перспективний для втілення на екрані твір отримає відео для промоції на інформаційних ресурсах Книжкового Арсеналу. Окрім того, один із проєктів отримає приз від компанії StarMedia: скрипт-докторінг від досвідчених кінопрофесіоналів-практиків.

Фіналістів Book Pitch обирали експерти: режисерка і сценаристка Марися Нікітюк, культуролог і літературознавець Олександр Михед, телеведуча і шеф-редакторка Ганна Жижа, кінопродюсер Володимир Яценко, сценаристка і режисерка Наталя Ворожбит та журналістка і літературознавиця Ірина Славінська.

Проєкт Book Pitch був започаткований цього року Одеським міжнародним кінофестивалем та Х Міжнародним фестивалем «Книжковий Арсенал». Він покликаний знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальших екранізацій як художні ігрові фільми.

Джерело: artarsenal.in.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар